fbpx

Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

W Świętokrzyskiem ruszyła kampania "Lewicy Szczepmy się!"

Ruszyła kampania informacyjna "Śzczepmy się" prowadzona w naszym regionie przez posła 
Andrzeja Szejnę 
oraz Nową Lewicę.
 
W stolicy województwa świętokrzyskiego zawisły pierwsze banery a w najbliższym dniach ruszamy z naszą kampanią po całym województwie.
Zachęcamy również, aby osoby, które podjęły decyzję o zaszczepieniu się, nie zwlekały ze zgłoszeniem tego zamiaru na dedykowanych do tego portalach rządowych czy infoliniach. Pomoże to na usprawnienie przebiegu akcji szczepień przeciwko Sars-Cov-2.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem